Chcu kvalitní drogy

Spousta lidí kouří, pije alkohol a bere rekreační drogy. OK, jsou dospělí. Jiná věc je závislost a neřešená kriminalita.

Kvůli nesmyslné vyhlášce si dospělý člověk v Brně nesmí v parku vypít flašku bílého s přáteli; mezitím se ve vedlejší hospodě opíjejí děcka laciným chlastem. Dělá se tytyty na prodejce zahradnického vybavení, s jehož pomocí se dá vypěstovat levandule a marihuana; mezitím v ulicích řádí gangy dýlerů, kteří likvidují své klienty mizernou kvalitou drog a nutí je k prostituci a krádežím. Víme, že nejste tak naivní, abyste nám skočili na kecy, že zbavíme Brno drog. Můžete nám ale věřit, že s pomocí odborníků dokážeme prosadit kroky, které snižují obecná rizika. Patří mezi ně i snadná dostupnost kvalitní substituce tvrdých drog, rušení hazardu, který je s kriminální drogovou scénou úzce propojen, a samozřejmě co nejúčinnější prevence – a tím nemyslíme tisk osvětových letáků, ale práci přímo v ulicích.
A než se začnete pohoršovat, proč by mělo město pomáhat feťákům, vzpomeňte si na metanolovou aféru: při ní taky státu nešlo o podporu alkoholismu, ale o snížení rizik spojených s konzumací.
P. S.: Kdo nikdy nepožil žádnou drogu (alkohol, cigaretu, kafe, čaj, trávu, čokoládu, brufen), tomu z celého srdce blahopřejeme!Co eště chceš?

Brno jde, když se chce.


Strašně moc děkujeme za podporu! Prachy posílej klidně dál.

Svoje prachy uvidíš na našem transparentním účtu: 2400634319/2010 (Fio banka)